Dołącz do Nas!!!

• autor: lkskce, 2017-07-13 00:16

Lubisz grać w piłkę? Uważasz, że masz talent? Nie masz z kim pograć? Samemu ciężko Ci się zmusić do treningu i chciałbyś trenować w większej grupie? Klub piłkarski LKS Naprzód 37 Krzyżkowice występujący w rozgrywkach B klasy Podokręg Racibórz zaprasza wszystkich chętnych na treningi drużyny seniorów. Pierwszy trening odbędzie się 18 lipca o 18:00. Zapraszamy wszystkich chętnych. Spróbuj swoich sił.

Sroga porażka na zakończenie sezonu

• autor: lkskce, 2017-06-24 00:12

W ostatnim meczu, który, po porażce z Kornowacem, był już dla nas tylko o przysłowiową pietruszkę przegrywamy w kiepskim stylu z rezerwami Czyżowic, w większości złożonych z bardzo młodych, bo 15-17 letnich zawodników, aż 4:1. Pierwsza połowa to totalny pogrom i wynik 4:0. Najdogodniejszą sytuację miał Robert Rucki, który w polu karnym trafił najpierw w bramkarza a potem w obrońcę. W drugiej połowie nasza gra znacznie się poprawiła czego efektem było honorowe trafienie Marcina Pochcioła i dwie znakomite szanse Roberta Ruckiego, gdzie raz po jego uderzeniu głową piłka minimalnie chybiła słupek. Gospodarze też mieli w tej części swoje szanse, ale na bramce bardzo dobrze sprawował się Dawid Kłosek. Sezon kończymy na 3 miejscu, dzięki remisowi rezerw Rogów w meczu z Pstrążną 1:1.
Do zobaczenia na boiskach w kolejnym sezonie.

Smutek w Krzyżkowicach po porażce z Kornowacem - awansu nie...

• autor: lkskce, 2017-06-15 21:22

3:5 - takim wynikiem zakończył się mecz o bycie w grze o baraż do awansu do A klasy. Niestety mimo prowadzenia 1:0 po 2 minutach, o porażce zdecydowała spora ilość błędów własnych z naszej strony. Mimo, że dogoniliśmy wynik z 1:4 na 3:4 i była szans na gola na remis, golem na 3:5 w końców meczu pogrzebaliśmy szansę na chociażby punkt z liderem. Kornowac po tym meczu mógł już śmiało świętować awans do A klasy co też uczynił.