Button

Aktualności

Nowiny korzystają z informacji z naszej strony!!!

• autor: Dante, 2009-08-26 22:40
Kto przeczytał newsa po meczu z Tworkowem oraz dział sportowy we wtorkowych Nowinach Wodzisławskich a był na meczu w Tworkowie mógł się zdziwić. Czemu? Przeczytaj w rozwinięciu tematu.
Podałem, że strzelcami bramek byli Glenc i Borzucki... tak też podały Nowiny. Było to prowokacja z mojej strony, bowiem strzelcami byli Glenc i Błaszczyk. Ostatnio w Nowinach zaczęto opisywać nasze mecze i trochę mnie to zdziwiło, dlaczego naraz zaczęto się interesować naszym klubem. W sumie fajnie, no ale... Okazuje się, że redaktorzy Nowin korzystają z informacji podanych na tej stronie nie bywając w ogóle na naszych meczach i piszą to co przeczytają tutaj! To bezmyślne kopiowanie okazało się zgubą dla nich bo podali złe informacje. Nowiny wiedzą już o tym i w następnym wydaniu podadzą sprostowanie.
Co myślicie o takim działaniu? Wiadomo, że trzeba korzystać z wszelkich dostępnych źródeł informacji, ale czy redaktorzy Nowin pisząc artykuł o jakimś wydarzeniu nie powinni sami się pofatygować żeby na własne oczy widzieć to o czym piszą? Brzydko panowie redaktorzy!
PS: Mam nadzieję, że więcej prowokacji nie będę musiał robić, żeby coś komuś udowodnić - pozdrawiam.

• Komentarzy [7]
  • czytano: [5226]

autor: ~cristiano87 2009-08-27 09:24:07

avatar Jak dla mnie to bardzo dobra ta prowokacja...teraz musi ich c.uj ze wstydu brac!Jednym zdaniem odwlają taką samą fuszerkę jak cały podokręg racibórz (patrz problemy z awansami spadkami i terminarzami).WSTYD!!!

autor: ~Michał Knura 2009-08-27 23:29:51

avatar Troche smutno ,że koledzy z Nowin Wodzisławskich taką rzecz zrobili. Jednak ja, opisując mecz Brzezie - Krzyzkowice nam eczu byłem a otem dzwoniołem do trenerów jeszcze jak bylow 2 połowie, bo miałem juz inny mecz., co niektórzy moga potwierdzic..pozrawiam

autor: ~Dante 2009-08-28 12:16:58

avatar Dobrze mówi Michał:)czasem nie sposób wszystkiego spamiętać, więc trzeba dopytać, potwierdzić, pozdro!

autor: ~art 2009-08-30 09:05:11

avatar No cóż opisujemy mecze od okręgówki do C klasy i nie mamy możliwosci bywania na każdym meczu. Do tej pory Wasza strona, jak mniemam pełniąca funkcje informacyjne była dobrym źródłem informacji. Okazuje się jednak, że jej admin miast informować bawi się w prowokacje... Dziwna praktyka, bo wprowadza w błąd wszystkich po kolei. Nie tylko redaktorów. Chociaż mam wrażenie, że admin po prostu popełnił błąd (te po prostu się zdarzają - nic wielkiego), a teraz twierdzi, ze zastosował prowokację i udało mu się przechytrzyć Nowiny Wodzisławskie. No ale niech będzie, że prawdziwa jest jego wersja. Tylko po co w takim razie ta strona? Chyba tylko po to by admin mógł się pobawić. Pozdrawiam White Yorka.

autor: ~anonim 2009-08-30 11:54:59

avatar I jeszcze dodam, że autor powyższego newsa napisał nieprawdę. "Okazuje się, że redaktorzy Nowin korzystają z informacji podanych na tej stronie nie bywając w ogóle na naszych meczach i piszą to co przeczytają tutaj! To bezmyślne kopiowanie okazało się zgubą dla nich bo podali złe informacje". W żadnym miejscu swojego tekstu nie skopiowałem jakiejkowliek części newsa z tej strony. Z Waszej strony wziąłem jedynie strzelców oraz informację o tym co działo się na meczu. Jeśli ktoś nie widzi różnicy pomiędzy zrzynaniem tekstu ze strony a wykorzystaniem zawartej na stronie informacji to trudno. A tak na marginesie - co chciałeś udowodnić tą niby prowokacją? Że nie było mnie na meczu? Nigdzie nie pisałem, że byłem, więc daruj sobie takie argumentowanie. Poniżej wklejam cały mój artykuł z Nowin Wodzisławskich (a nie Nowin, bo to zupełnie inna gazeta Panie administratorze strony) i proszę mi wskazać który fragment jest skopiownay (czyli przeklejony) z tej strony.Gminne derby na remis

Udana kolejka rozgrywek w A-klasie dla drużyn powiatu wodzisławskiego

Najciekawsze spotkanie obejrzeli kibice w Skrbeńsku. W kolejnych derbach gminy Godów miejscowy LKS podejmował rywala zza miedzy beniaminka Olzę Godów. Spotkanie miało dość wyrównany przebieg ze wskazaniem na Olzę. Pierwsza połowa przebiegała wszakże pod dyktando gospodarzy, którzy dwukrotnie skutecznie strzelali na bramkę Michała Budnika. W 20. minucie ładnym strzałem popisał się Bartosz Bilik. W 32. minucie spotkania na 2:0 podwyższył strzałem głową Krzysztof Skóraś. Tuż przed zakończeniem pierwszej części meczu Olza zdobyła jednak kontaktowego gola. Tomasz Stokłosa zakręcił obrońcą Skrbeńska i wyłożył taką piłkę swemu koledze Przemysławowi Wodeckiemu, że wszystko co ten musiał zrobić, to trafić do pustej bramki.

Czerwone Skrbeńsko   Po przerwie Olza uzyskała przewagę. Wydatnie przyczyniła się do tego sytuacja z 53. minuty, kiedy Michał Zmuda sfaulował wychodzącego na czystą pozycję napastnika Olzy. Strata była podwójna. Raz, że sędzia odgwizdał rzut karny, to jeszcze pokazał czerwoną kartkę graczowi Skrbeńska. Karnego na bramkę zamienił poszkodowany Tomasz Stokłosa. Do końca spotkania mimo kilku sytuacji bramkowych Olza nie zdołała już przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Wszyscy z pełną pulą   Pozostałe nasze drużyny występujące w rybnickiej A-klasie zdobyły komplet punktów. Wicher Wilchwy bez większych problemów poradził sobie z Granicą Ruptawa i wygrał 3:0. Gole dla Wichra strzelali Grzegorz Piełka – 2 i Roland Czachowski. – Mieliśmy w tym  meczu zdecydowaną przewagę i gdyby moi zawodnicy byli nieco skuteczniejsi rywal odjechałby do domu ze znacznie większym bagażem goli – komentował po meczu Adrian Konieczny, trener Wichra. Jeszcze lepiej spisali się piłkarze Polonii Łaziska, którzy wygrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem na wyjeździe rozbili LKS Baranowice 5:1. Wyjazdowy mecz wygrał tez Start Mszana.

Szczęście Krzyżkowic   Zdecydowanie gorzej spisały się nasze ekipy występujące w A-klasie raciborskiej. Tęgie lanie na własnym boisku dostała Unia Turza, która z Krzanowicami przegrała aż 0:4. Drugiej porażki doznali też piłkarze spadkowicza Naprzodu Zawada, którzy na swoim boisku ulegli KS Rafako 0:2. Za to Naprzód Krzyżkowice w wyjazdowym meczu wykorzystał słabość Tworkowa i wygrał 2:0. Pierwszego gola kilka minut po rozpoczęciu gry zdobył strzałem z woleja Łukasz Glenc. W 30 minucie spotkania na 2:0 podwyższył Adam Borzucki. Naprzód miał w tym meczu sporo szczęścia, bo zawodnicy Tworkowa nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych sytuacji do strzelenia gola

(art)

I jeszcze pozdrawiam kolegę Knurę z Nowin Raciborskich...

autor: ~kibicka 2009-08-30 13:24:44

avatar Hmm admin strony tak prowokował i kręcił, że chyba sam siebie wkręcił. Przynajmniej tak wynika z tego co przedstawił anonim, czy art

autor: lkskce 2009-08-30 20:47:04

Profil lkskce w Futbolowo To co miałem do powiedzenia w tej sprawie zostało powiedziane.Korzystanie, kopiowane, powielane to synonimy btw:)
Dym już opadł, ale widzę, że sprawa dalej kogoś gryzie:)