Button

Aktualności

Falstart na inauguracje sezonu

• autor: Szarik3, 2013-08-11 13:01

Od porażki rozpoczynamy nowy sezon, 1 kolejka kończy się naszą porażką 0:2 z drużyną KS Kornowac.

Więcej w rozwinięciu...

W kiepskim stylu rozpoczynamy sezon 2013/14 porażka na własnym boisku 0:2 z KS Kornowac.

Pierwsze 20 minut, to czas wyrównanej walki, i wymiany ciosów, konkretnym zagrożeniem z naszej strony był strzał Tomasza Karkoszki zza pola karnego, bo którym piłka otarła się o poprzeczkę, goście też stwarzali sobie dogodne sytuacje pod naszą bramką jedną z nich był rzut rożnym po którym nabiegający zawodnik z Kornowaca posyła piłkę z około 3 metrów nad naszą bramką.

Niestety około 30min. drużyna gości wykonuje rzut wolny z nasze prawej strony boiska, i sprytnym strzałem popisuje się nasz były zawodnik Mariusz Urbas, który bez pośrednio umieszcza piłkę w bramce.

0:1 i gra stała się cięższa, przestaliśmy myśleć i graliśmy ślepe piłki.

Koniec pierwszej połowy, 0:1...

Druga połowa, także nie najlepsza w naszym wykonaniu, nie udaje nam się odrobić jednej bramki a w dodatku w samej końcówce tracimy gola na 2:0 po rzucie rożnym, przy którym to nie upilnowany Krzysztof Kura pakuje piłkę głową do siatki ustalając wynik.

No cóż mecz nie wyszedł nam ,ale niema co się załamywać, to dopiero pierwsza kolejka wszystko jeszcze przed nami, najważniejsze teraz to się skupić i skoncentrować przed następny meczem w którym to będziemy podejmować na wyjeździe zespół Czarni Gorzyce.

Do tego czasu widzimy się we Wtorek na treningu o 18:00, trening rozpocznie się o 18:30 ale trener chce z nami co nieco przedyskutować więc widzimy się o 18:00 !

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - KS Kornowac 0:2 (0:1)