Button

Aktualności

Porażka w Świerklanach z Mszaną

• autor: Szarik3, 2014-03-02 17:57

W niedzielne południe o godz.13:00 w naszym czwartym sparingu podejmowaliśmy drużynę z Rybnickiej A-klasy czyli Start Mszana, spotkanie odbyło się na stadionie w Świerklanach.

Z wszystkich 8 sparing partnerów ten był najbardziej wymagający.

Bez większych niespodzianek, drużyna z Mszany miała mecz pod swoją kontrolą od samego początku do końca, o czym świadczy ich zwycięstwo. Długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, dopiero w 45min. tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę tracimy gola na 0:1, dośrodkowanie z rzuty wolnego ze skraju pola karnego, i w zamieszaniu pod bramką piłkę odnajduje zawodnik rywali wpychając ją do bramki. Nasza gra w pierwszej połowie wyglądała bardzo chaotycznie ,ciężko było przeprowadzić jakąś składną akcję na bramkę rywali, w obronie również często panował chaos i ciężko było cokolwiek uspokoić.

Druga część meczu bardziej owocna w gole, najpierw Mszana podwyższa prowadzenie na 0:2, następnie my odpowiadamy na 1:2, pięknym trafieniem popisał się Grzegorz Kądziela nie pozostawiając szans bramkarzowi rywali. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź rywali, po upływie niespełna 10min. podwyższają swoje prowadzenie na 1:3. Wynik spotkania na 2:3 ustala Tomasz Lemiesz pewnie wykorzystując jedenastkę.

Wynik lepszy niż gra, rywale stwarzali mnóstwo okazji, lecz zabrakło skuteczności, dwukrotnie piłka po ich strzałach lądowała na poprzeczce naszej bramki.

Grali: Spandel / Polnik T. Szarowski, Kądziela, Rucki, Ratajczak, Jaskóła, Stawiarz, Lemiesz, Rogowski, Błaszczyk K., Szreier, Pypeć, Wieczorek,

Zmiana terminarzu treningów, wszystko widnieje na kalendarium po lewej stronie.