Button

Aktualności

Pierwszy sparing u siebie

• autor: Szarik3, 2016-03-20 14:17

Po dwutygodniowej przerwie od ostatniego meczu, ponownie wracamy do gry w sparingach.

Tym razem przyszło nam zagrać pierwszy raz w tym roku na własnym boisku, naszym przeciwnikiem, była drużyna z Rybnickiej  Klasy "C" KS Szczerbice.

W poprzedniej rundzie przygotowawczej, również graliśmy z tą drużyną. Wtedy graliśmy na boisku w Szczerbicach, a mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1, obie bramki zdobył, w tedy zawodnik testowany.

Tym razem, wynik był bardziej jednostronny.

Nasz zespół odniósł okazałe zwycięstwo 7:0 (4:0)

Mecz już od początku był jednostronnym widowiskiem, nasza drużyna przeważała i miała pełną kontrolę nad sytuacją na boisku.

Gościom, od czasu do czasu udało się znaleźć z piłka pod naszą bramką, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło. Najlepszą okazję do zdobycia bramki, drużyna ze Szczerbic miała w drugiej połowie, gdy po wrzuconej piłce na 16 metr, w zamieszaniu najlepiej odnalazł się zawodnik przyjezdnych i mocnym strzałem posłał piłkę na słupek.

Poza tą sytuacją, piłka częściej witała na połowie naszego rywala, czego efektem jest aż 7 bramek.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął Robert Wycisk, który jako pierwszy wpisał się na listę strzelców, chwilę później drugą bramkę dorzucił Marcin Pochcioł.

Na tym nasza drużyna nie poprzestała i poszła za ciosem, dzięki czemu w pierwszej połowie, zdobyliśmy kolejne 2 bramki, które tak jak wcześniej zdobyła dwójka zawodników, Pochcioł, Wycisk.

Wynik po pierwszej części spotkania to jednogłośne 4:0.

Druga połowa to niestety już nieco gorsze widowisko dla oka, tempo gry siadło, przez co było mniej widowiskowych akcji i zagrań. Mimo wszystko dokładamy kolejne 3 trafienia, których autorami byli kolejno: Radosław Moskwa (5:0), Adrian Szreier (6:0) i Marcin Pochcioł (7:0), który skompletował hat-tricka i tym samym zamkną wynik tego spotkania.

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice       7:0 (4:0)        KS Szczerbice

1:0 - Robert Wycisk

2:0 - Marcin Pochcioł

3:0 - Marcin Pochcioł

4:0 - Robert Wycisk

5:0 - Radosław Moskwa

6:0 - Adrian Szreier

7:0 - Marcin Pochcioł