Pierwszy Sparing

• autor: Szarik3, 2017-02-08 22:19

W pierwszym meczu kontrolnym w 2017 roku, podejmowaliśmy drużynę z Raciborskiej A-klasy, Start Pietrowice Wielkie. Mecz rozgrywany był na boisku ZSB w Wodzisławiu Śl. o godz.15:00.

Niestety w pierwszym spotkaniu doznaliśmy dosyć bolesną porażkę aż 1:4.

Krótki opis meczu w rozwinięciu....

Niestety wynik dokładnie odwzorowuje przebieg boiskowych zdarzeń, drużyna z Pietrowic od samego początku założyła wysoki pressing i nie pozwalała nam opuścić naszą własną połowę. Swoją przewagę w pierwszych 45 minutach nasi rywale potwierdzili zdobywając 2 bramki.

Dopiero w drugiej połowie gra nieco bardziej się wyrównała, ale ją również wygrali nasi rywale, tym razem 2:1.

Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył napastnik Robert Rucki, po strzale głową z dośrodkowania z rzutu wolnego.

Niestety w pierwszym sparingu rozczarowaliśmy, ale tak jak wcześniej jest to napisane, jest to dopiero pierwszy mecz, więc mamy jeszcze sporo czasu i sporo kolejnych gier kontrolnych przed sobą, aby dobrze przygotować się do rundy rewanżowej.

Składy:

I połowa:

Dawid Kłosek - Mateusz Szarowski, Daniel Ratajczak, Sławomir Bugla - Artur Ryborz, Grzegorz Kądziela, Patryk Koźlik, Olaf Kłosek, Piotr Zając - Robert Rucki, Adrian Szreier

II połowa:

Dawid Kłosek - Mateusz Szarowski, Dawid Dzierżęga, Sławomir Bugla - Piotr Zając, Grzegorz Kądziela ( <-->Artur Ryborz), testowany zawodnik , Olaf Kłosek (<--> Bartosz Krupa), Marcin Pochcioł - Robert Rucki, Adrian Szreier