Porażka w drugim sparingu

• autor: Szarik3, 2017-02-14 23:06

W drugim meczu kontrolnym, ponownie musieliśmy uznać wyższość rywala, ponosząc tym samym drugą porażkę w naszym drugim meczu towarzyskim.

Spotkanie ze Szczerbicami podobnie jak z Pietrowicami, rozgrywane było na boisku ZSB w Wodzisławiu Śl. w niedzielę, tym razem o wczesnej godzinie 9:00.

Po dwóch całkiem różnych połowach przegrywamy 2:3 (2:2).

Bramki dla naszego zespołu zdobyli kolejno: Kłosek Olaf i Szarowski Mateusz.

Krótki opis w rozwinięciu....

Pierwsza połowa należała do naszego rywala, który podobnie jak nasz poprzedni przeciwnik, zaczęli spotkanie od założenia wysokiego pressingu, co bardzo utrudniało nam wyprowadzanie piłki z własnej połowy.

Takowy styl gry drużyny ze Szczerbic zaowocował i przyniósł im pierwszą bramkę. Strzałem zza pola karnego zawodnik drużyny przeciwnej pokonał naszego bramkarza.

Rywale jednak nie dawali rady wytrzymać tępa które sami sobie narzucili i z biegiem czasu zaczynało im brakować sił, co skutecznie wykorzystała nasza drużyna, która z upływającym czasem coraz śmielej zaczynała atakować bramkę drużyny przeciwnej.

Jeden z takich ataków przyniósł nam wyrównanie, autorem bramki na 1:1 był Kłosek Olaf, który mocnym strzałem na dalszy słupek, nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.

Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, padły jeszcze 2 bramki.

Najpierw drużyna KS Szczerbice ponownie wyszła na prowadzenie zdobywając bramkę na 1:2, a niecałe 10 minut przed końcem pierwszej części meczu, nasza drużyn a ponownie doprowadziła do wyrównania. Bramkę na 2:2 zdobył Szarowski Mateusz.

Druga część meczu to już większa dominacja naszej drużyny.

Niestety częste ataki oraz naprawdę dogodne sytuacje nie przyniosły nam kolejnej bramki, w przeciwieństwie do drużyny rywala, która zdołała wykorzystać jedną z nielicznych swoich okazji, ustalając wynik spotkania na 2:3.

W meczu zagrali:

Kłosek D. - Dzierżęga, Szarowski, Koźlik D. - Zając, Kądziela, Kłosek O., Ryborz, Moskwa - Szreier, Rucki oraz Ratajczak, Koźlik P., Krupa