Button

Aktualności

Zbyt wysoka porażka w Pawłowie

• autor: lkskce, 2017-10-22 19:04

Mimo wyrównanej gry wracamy z Pawłowa z bagażem 4 straconych goli i zeroma punktami. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze powinni prowadzić 1:0, ale na wysokości zadania stanął Pruszowski, który obronił rzut karny. Na początku drugiej połowy jak gospodarze tak i my mogliśmy strzelić bramki po znakomitych okazjach - przestrzał nad poprzeczką napastnika Pawłowa i strzał głową Ruckiego obok bramki z kilku metrów. Bodajże w 65 minucie tracimy gola po strzale zawodnika Pawłowa, który pięknym, podkręconym strzałem z rogu pola karnego umieścił piłkę w samym okienku. Do końca próbowaliśmy odrobić stratę, co skrzętnie wykorzystali gospodarze aplikując nam gole po kontrach w końcówce meczu i to w odstępie 6 minut - w 87, 90 oraz 93 minucie i było pozamiatane. Wynik 4:0 idzie w świat, mimo, że z gry powinno być mniej co po meczu przyznał sam arbiter spotkania.