Trening o 18:00

Trening o 18:00

Remis na zakończenie rundy

• autor: lkskce, 2017-11-19 22:24

Na zakończenie rundy jesiennej, w zaległym wyjazdowym meczu z Adamowicami remisujemy 2:2 po bramkach Patryka Koźlika z rzutu karnego, do przerwy wynik 0:1, oraz Mateusza Szarowskiego po pięknym sytuacyjnym uderzeniu z około 25 metrów przy wyniku 2:1 dla gospodarzy.

Pierwsza połowa to przewaga z naszej strony i gol z jedenastki Patryka Koźlika po ręce obrońca gospodarzy w polu karnym. Adamowice przez większość spotkania swoją grę opierały na długich piłkach do napastników z pominięciem drugiej linii. Gry kombinacyjnej z ich praktycznie nie było wcale. Najlepszą okazję gospodarzy mieli około 30 minuty gry, kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne i podmuchowi wiatru, piłka zaskoczyła Patryka Koźlika, który odbił ją w światło bramki, wprost w naszego golkipera Karola, który złapał piłkę. Sędzia podyktował rzut wolny pośredni na 7 metrze. Na całe szczęście strzał obronił Pruszowski i wynik do przerwy się nie zmienił. Po zmianie stron rywale zagrali trójką napastników co wywołało mały zamęt w szeregach naszej obrony. Niestety zbyt późno zareagowaliśmy na tą zmianę i praktycznie po kilku minutach drugiej połowy było już 1:1. Kilka minut później szybkie rozpoczęcie gry z rzutu z autu, podanie, strzał i przegrywaliśmy 2:1. Na szczęście nie podłamaliśmy się tym stanem rzeczy i około 70 minucie po kolejnym naszym ataku i odbiciu piłki przez obrońców do piłki dochodzi Szarowski, który pięknym strzałem w lewe okienko doprowadził do remisu. Do końca meczu wynik się nie zmienił choć obie strony z całą zaciekłością próbowały strzelić decydującego o zwycięstwie gola.

Ładowanie...