Button

Aktualności

Szczęśliwa wygrana w Górkach!

• autor: lkskce, 2018-04-21 23:29

Po wysokiej wygranej na własnym terenie z trzecią siłą ligi, przyszedł czas na vice lidera, czyli zespół LKS Górki Śl.

I tym razem nasza drużyna doprowadziła do  niespodzianki, pokonując zawodników z Górek Śl. 2:0 na ich terenie.

W rozwinięciu krótka relacja, z tego meczu

W upalne i parne sobotnie popołudnie rozegraliśmy kolejny mecz w rozgrywkach B klasy. Tym razem naszym wyjazdowym rywalem była ekipa z Górek Śląskich. Na twardym, nierównym, dziurawym boisku gra nie była łatwa dla obu ekip. Górki przyzwyczajone do swego boiska, swoje akcje przeprowadzali długimi podaniami z obrony do napastników. Do tego bardzo groźnie wykonywali rzuty rożne i rzuty z autu, które wrzucane daleko w nasze pole karne robiły dużo zamieszania. Nasza gra w tym meczu to głównie defensywa, czasem bardzo głęboka. Dopiero pod koniec meczu udało się przeprowadzić parę składnych akcji, które zostały zakończone strzałami i od razu golami. Ich autorami byli Jaskóła z akcji w 84 minucie oraz Pilinko z rzutu wolnego w 88 minucie.Ten pierwszy dopiero co kilka minut wcześniej zameldował się na boisku a zdobył gola w drugim kolejnym meczu. Bramkarz przy jego strzale kompletnie się nie popisał przepuszczając, niezbyt mocno uderzoną piłkę, pod sobą a ta wturlała się do bramki dając nam prowadzenie. 4 minuty później eksplozja radości osiągnęła apogeum, gdy bramkę stadiony świata, mocnym uderzeniem w okienko bramki, zdobył popularny Pilot. 2:0 i dopisujemy kolejne punkty z drużyną z czołówki tabeli.

Odnotować trzeba również, debiut nowego zawodnika w barwach naszego Naprzodu, Mateusz Grzonka.

Przyszłość II Rogów - Odra Nieboczowy 1:0

Niespodzianką, na pewno po raz kolejny jest nasza drużyna, która odbiera punkty kolejnej drużynie walczącej o awans.

Dosyć zaskakująca jest też wygrana aż 6;1 ekipy z Markowic nad swoim sąsiadem z górnej części tabeli LKS Pawłów.