Button

Aktualności

Zostajemy w B klasie!

• autor: lkskce, 2018-06-16 23:47

W ostatnim meczu sezonu musieliśmy wygrać w Rzuchowie, aby bez patrzenia się na inne drużyny mieć zapewnione utrzymanie w B klasie. Rywal nie chciał łatwo sprzedać skóry w derbach, stąd wystawił najlepszy możliwy skład. Do przerwy 0:0, ale wraz z upływającymi minutami gracze Strzelca coraz bardziej upadali na siłach. Na prowadzenie wyprowadził nas Ryborz po strzale lewą nogą obok słupka. Kilka minut później w dość kontrowersyjnych okolicznościach wyrównał Gajda - większość była pewna że był on na spalonym i to kilkumetrowym, jednak sędzie boczny widział to inaczej. Znowu trzeba było wspiąć się na wyżyny swoich możliwości aby trafić kolejnego gola, który dałby nam zwycięstwo i utrzymanie. Udało się i to podwójnie bo kolejne bramki zdobyli Mandrysz oraz Rucki a co za tym idzie wygrywamy 3:1 i w następnym sezonie znowu zagramy w B klasie.