Button

Aktualności

Liga: Górki Śląskie - Krzyżkowice 3:0 (1:0)

• autor: Dante, 2010-08-16 23:29

Pierwszy mecz i pierwsza przegrana. Miejmy nadzieję, że to pierwsze koty za płoty...

Do przerwy gra wyrównana. Górki wykorzystały rzut rożny strzelając bramkę głową z ok. 8 metrów gdzie można było się doszukać faulu strzelającego opierającego się rękami na naszym obrońcy. To było początkiem nerwów przez co kilka minut później na trybuny odesłany został nasz trener Sitko. Okazję mieliśmy gdy Bugla zagrał ostrą centrę, ale zamykającemu Syrkowi brakło kilkunastu centymetrów by skutecznie zakończyć tą akcję. Górki miały jeszcze poprzeczkę po nieudanej centrze z prawej strony.
Po przerwie Górki przycisnęły a my kontrowaliśmy. Gospodarze często oddawali strzały z dystansu a w niesamowitych sytuacjach bronił Kustos - sam na sam, loby, dobitki z kilku metrów. W końcu mieliśmy naszą 100% sytuację. Poszła szybka kontra po której z prawej strony poszła centra po ziemi do wbiegającego Urbasa a ten przyjął piłkę i mając przed sobą już tylko bramkarza na nasze nieszczęście trafił wprost w niego. Ta akcja mogła odmienić oblicze tego meczu, ale niestety stało się inaczej bo kilka minut później dostajemy bramkę na 2:0 a potem jeszcze na 3:0 i było po meczu.
Górki w tym meczu były poza naszym zasięgiem. Wzmocnieni kilkoma zawodnikami będą walczyć o czołówkę A klasy a o naszej formie przekonamy się w kilku kolejnych meczach.